O nás

Vitajte na stránkach Fotoateliéru Giraltovce, sme radi, že Vám možeme prezentovať našu prácu, ktorej ukážky si môžete pozrieť v galérii.
Od roku 1983 zachytávame okamihy života nášich zákazníkov, priateľov a známych na rôznych spoločenských a rodinných akciách profesionálnou fotografickou technikou Nikon a štúdiovým profesionálnym vybavením Elinchrom.

V oblasti fotografie ponúkame kompletné služby od nafotografovania, cez spracovanie, po výrobu fotografie. Samozrejmosťou sú fotodarčekové predmety a doplnkový predaj súvisiaceho tovaru s fotografiou, rámovanie, laminovanie, príprava do tlače atď.

Pri našej práci kladieme dôraz na to, aby celé fotografovanie prebiehalo v uvoľnenej atmosfére.  Kedže fotografia je pre nás predovšetkým veľkou záľubou, nehráme sa na chladných profesionálov, ale kladieme dôraz na výsledok našej práce.
Pri zadávaní zákazky si najprv vypočujeme požiadavky zákazníka, pridáme naše dlhoročné skúsenosti a výsledok už musíte posúdiť sami, prijímame pozitívne i negatívne ohlasy, čo nás posúva dopredu, aspoň v to dúfame…

Každý fotograf ma iný pohľad na Váš svet a budeme veľmi radi keď náš pohľad je práve ten Váš!

Takže ešte raz ďakujeme, že ste k nám zavítali a ďakujeme za prejavenú dôveru.

Created by Jakub Ďuraš