Fotogaléria
Svadba
30th okt 2010Kategória: Fotogaléria, Úvod 2
Svadba
Svadba patrí k najkrajším dňom Vášho spoločného života, ktorý Vám isto budú pripomínať aj svadobné fotografie. Jedným z našich hlavných zameraní je svadobná fotografia, ktorej sa dlhodobo venujeme.

Aby sa nám podarilo čo najlepšie zachytiť tento významný deň, so zákaznikom sa vždy pred svadobným dňom v dohodnutom termíne stretneme a vypočujeme si jeho predstavu. Prejdeme s nim ďalšie podrobnosti-miesto, čas, dobu fotenia, formát výsledného výstupu, farebné ladenie a mnoho iných podrobností, ktoré maju zásadný vplyv na výsledok našej práce.
Nafotografujeme vždy väčšiu kolekciu cca 250 až 400 záberov, z ktorých sa vyberie užšia kolekcia cca 50 až 80 záberov, ktoré následne vyretušujeme a upravíme podľa potreby a dohody so zákazníkom. Vyretušované fotografie zákaznik dostane vyrobené na kvalitnom profesionálnom fotopapieri s dlhou životnosťou FUJI vo svadobnom albume, ktorého typ a dizajn si može vybrať, alebo nechá voľbu na nás. Vačšinou používame fotoalbumy nemeckej výroby Hofmann alebo Goldbuch. K albumu dostáva fotografie v digitálnej podobe na dvd nosiči, všetky, vyretušované i nevyretušované.

Cenu svadobného fotografovania si môžete pozrieť v cenníku.

V nasledovných galériách si môžete pozrieť niekoľko svadobných kolekcií našich zákaznikov, zároveň uvádzame aj lokalitu kde a v akom ročnom období to bolo nafotografované, na Vaše otázky a komentáre radi zodpovieme:

Kamila a Jozef – Fričovce  – kaštieľ a park  (leto 2013)

Eva a Slavo – Kuková/Nemcovce  – lúka/pieskoveň/koľajnice (leto 2012)

Ivana a Michal – Chmeľov  – les (jeseň 2012)

Ivana a MartinHanušovce n./T.  – park (leto 2011)

Adriana a MartinGiraltovce – ružové a čierne pozadie (zima 2011)

Marcela a Stano – Prešov – námestie (leto 2010)


Katka a Pavel – Ateliér + park Giraltovce (leto 2010)


Henrieta a Marcel – park Trebišov (jeseň 2010)


Hana a Vlasťo Michalovce – námestie + Šírava (leto 2010)


Veronika a Janík – Slanské pohorie – Pusté pole (jeseň 2009)

2 komentáre

  1. […] a ukážky svadobných kolekcií našich zákazníkov si môžete pozrieť v nasledovných galériách, zároveň uvádzame aj lokalitu kde a v akom ročnom období to bolo nafotografované, na Vaše […]

Komentovať

Created by Jakub Ďuraš